Budova zimního stadionu otevřena za účasti hokejových legend a první dámy.

V sobotu 29.6. se pozornost mnoha obyvatel Uherského Hradiště upřela na zimní stadion,

kde probíhalo slavnostní otevření budovy stadionu a slovácká benefice se společností Adell Trading, investorem celého projektu a generálním sponzorem benefice.

 

Stovky návštěvníků si během dne otevřených dveří prohlédly nově zrekonstruované prostory zimního stadionu. Je zde k dispozici nový Penzion, který nabízí možnost ubytování ve třinácti moderně vybavených pokojích. Součásti penzionu je i nové wellness centrum, které může navštěvovat i široká veřejnost, ne jenom hosté penzionu. Díky welness se na zimní stadion vrátila i sauna, která byla dříve jeho neodmyslitelnou součástí. Dále zde hosté naleznou k relaxaci whirlpool, odpočinkovou místnost, ochlazovací bazének a to vše s možností příjemné masáže.

DSC 0020   DSC 0109

DSC 0115

   DSC 0129

Dále si hosté prohlédli fitness centrum Top Fitness, které se především specializuje na pilates. Jako jediné ve Zlínském kraji disponuje unikátními stroji pro cvičení pilates - Pilates Reformer, Pilates Combochair a Wall Tower. Nabízí lekce jógy, vibrační plošiny vertex a velmi dobře vybavenou cardio zónu

Po dni otevřených dveří následoval slavnostní ceremoniál oficiálního otevření budovy zimního stadionu přestřižením pásky, kterého se ujala sama první dáma České republiky Ivana Zemanová. Poté se již všichni těšili na hokejové utkání hvězd NHL a známých osobností, které bylo součástí 4. Slovácké Benefice

Dva tisíce diváků zaplnilo zimní hokejový stadion a sledovali hvězdy, jako jsou Jakub Voráček, Ondřej Pavelec, Petr Čajánek, Marián Gaborík a mnoho dalších. Na ledě se však neukázali pouze hokejisté. Publikum bavili také Martin Dejdar, Sagvan Tofi, nebo fotbalisté Luděk Zelenka, Jiří Štajner a Petr Švancara. Pouze Patrik Eliáš se na brusle nepostavil, protože nestál na ledě tři měsíce a nechtěl riskovat zranění.
Výsledek utkání 14:12 však pro nikoho nebyl podstatný. Hráči i fanoušci se přišli pobavit a rovněž si zavzpomínat na zesnulé kamarády Karla Rachůnka, Jana Marka, Josefa Vašíčka a Pavola Demitru, oběti leteckého neštěstí u Jaroslavle. Na ledě se také ukázal syn Karla Rachůnka Matěj, který sklidil největší aplaus za čtyři branky, které nasázel Igoru Murínovi.

20130629-DSC 0335   20130629-DSC 0531

20130629-DSC 0969   20130629-DSC 0377

Hlavním účelem celé akce byla dobročinnost. Přímo na ledě předala první dáma Ivana Zemanová šek na 250 000 Kč představitelům Fondu ohrožených dětí Klokánek. Na večerní dražbě sportovních artefaktů se podařilo získat 2 420 000 Kč. Nejvíce se na částce podílel Jakub Voráček, který neváhal a vydražil dres Karla Rachůnka za více než půl milionu korun a také si domů odvezl třicetilitrový demižon slivovice za pětapadesát tisíc korun. Polovina výtěžku putovala na Slovensko, kde ji rozdělí manželka Pavola Demitry Majka a u nás druhou polovinu rozdělí Jakub Kovář a Kateřina Rachůnková. Benefice se zúčastnili i partnerky dalších dvou zesnulých hokejistů Lucie Marková a snoubenka Josefa Vašíčka Michaela Jajtnerová. Celý čtvrtý ročník Slovácké benefice se vydařil a příští rok se s největší pravděpodobností opět vrátí na fotbalový trávník.

Protože již byl připravený led, navazovala na Slováckou benefici Hokejová škola české brankářské jedničky Ondřeje Pavelce. Ten celý týden předával své zkušenosti a motivaci malým hokejistům. Aby byl český reprezentační brankář co nejblíže ke svým svěřencům, ubytoval se přímo v Penzionu Uherské Hradiště na zimním stadionu.Vyzkoušel si i zdejší Fitness, hlavně nové stroje na cvičení pilates .

ondrej pavelec fitness uherske hradiste

 

 

Penzion si už také ke vší spokojenosti vyzkoušela hudební skupina Monkey Bussines u příležitosti Beachového Léta s ADELL TRADING